Eco Flash
Naszym głównym celem jest dostarczenie do Waszych pomieszczeń (domów, warsztatów, biur) gdzie istotną rolę odgrywa światło, produktów najwyższej jakości które działają niezawodnie przez długie lata. Dostarczając produkty LED eco flash (żarówki LED , halogeny LED, lampki LED, plafony LED) myślimy o miejscach, w których będą używane, dlatego ich wygląd jest dla nas równie ważny jak funkcjonalność.
Śledzimy trendy, aby dostarczyć takie rozwiązania, które będą aktualne przez wiele lat użytkowania. Wychodzimy z założenia, że żarówka ma nie tylko świecić, ale również dobrze i ciekawie wyglądać.
Marka Eco Flash należy do Construco Sp. z o.o.


O LED – technologii, która pracuje dla Ciebie
Technologia, która wykorzystywana jest w oświetleniu LED eco flash, pozwala na dużą oszczędność prądu, a także sprawia, że jest ono przyjazne w użytkowaniu i ekologiczne. To technologia XXI wieku, którą teraz możesz wykorzystać w swoim domu czy firmie.


LED- co to właściwie jest?
Diody elektroluminescencyjne (z ang. Light Emiting Diodes), które działają na zupełnie innej zasadzie niż tradycyjne oświetlenie żarowe. Tradycyjne żarówki świecą wskutek przepływu prądu elektrycznego przez cienkie włókno (żarnik), które rozgrzewa się do określonej temperatury wytwarzając światło.
Należy nadmienić, iż tradycyjna żarówka aż 75% energii przetwarza w ciepło a tylko 25% w strumień świetlny. Natomiast , światło, które emituje dioda LED, powstaje na skutek ruchu elektronów w materiale półprzewodnikowym. Istotne jest to, że oświetlenie LED nie zawiera materiałów ciężkich, przez co jest zupełnie nieszkodliwe dla otoczenia. W związku z tym nie wymaga także utylizacji. Często jest więc spotykane nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w fabrykach, zakładach pracy oraz w miejscach publicznie dostępnych (ulice, parki, tunele).


LED a tradycyjne żarówki
Porównanie tych dwóch źródeł światła wypada zdecydowanie na korzyść LED. 100-watowa konwencjonalna żarówka na widzialne światło wykorzystuje zaledwie 5% całej energii. Reszta zostaje zużyta na wytwarzanie ciepła, za które niestety trzeba zapłacić. Inaczej jest w przypadku oświetlenia LED, które praktycznie w ogóle się nie nagrzewa, dzięki czemu energia wykorzystana jest tylko do produkcji światła. Krótka żywotność tradycyjnych żarówek, podatność nawet na najmniejsze uderzenia, a także skład metali ciężkich sprawia, że tak naprawdę są one bardzo nieekonomicznym wyborem. Postaw na LED’y, które będą służyć Tobie, Twojej rodzinie i pracownikom przez lata!


LED – rewolucja
Zachęcamy do używania oświetlenia LED eco flash w Twojej firmie bądź w domu. Oświetlenie LED eco flash charakteryzuje się bardzo długą żywotnością – nawet 30000 godzin, ponadto jest to najbardziej ekologiczne oświetlenie dostępne obecnie na rynku.
Obecnie nowe diody LED emitują światło o tej samej barwie, co tradycyjne żarówki.


LED – zalety
Niższe zużycie energii w stosunku do lamp tradycyjnych o około 85%
Bardzo długa żywotność ok. 30 tysięcy godzin (prędzej się Tobie znudzi wygląd niż żarówka ulegnie awarii).
Zapalają się natychmiast pełną mocą.
Emituje równomiernie rozproszone, jasne światło.